Pizza Rozvoz Turnov
Vybrat město
Pizza na rozvoz, rozvoz jídel


Pizzerie Cooltura Turnov

Turnov > Pizzerie Cooltura
Pizzerie Cooltura
Trávnice 166, Turnov
Pizza od:   85 Kč (o 40 cm)
Rozvoz jídla
Po-Čt 11:15-21:00
Pá-So 11:15-22:00
Ne 11:15-21:00
Telefonní číslo
777 831 503
Cooltura je síť oblíbených pizzerií. Díky pizzerie Cooltura si můžete objednat zdarma rozvoz pizzy a nebo si můžete pro pizzu můžete rovnou přijet. V nabídce je široký výběr italských pizz a italských jídel. Hned po objednání budete mít krásně teplou a křupavou pizzu do 60 minut u sebe na stole.

Podmínky rozvozu jídel a pizzy

Rozvoz pizzy Turnov ZDARMA, mimo Turnov cca do 10 km za 30 Kč
Doručení pizzy do 30 - 60 minut

Platit lze: hotově, kartou nebo stravenkami.

Restaurace na mapěPizzerie Cooltura - tipy, hodnocení, recenze restaurace

Tereza
kdysi jste měli skvělý jídlo. teď po těch letech by bylo lepší, kdybyste šli s ukrajincema kopat příkopy a já kdybych myslela hlavou a peníze buď raději hodila do kanálu a nebo si objednala odjinud. vždycky se ale nechám ukecat.... tohle bylo naposledy. pizza mi pravidelně jezdí spálená či abnormálně ošizená a odfláknutá. salát minule přijel bez dresingu, dnes prozměnu takto: chci navíc slaný sýr - balkán či nivu - do telefonu potvrzeno - a vy mi to zasypete strouhanou dvacetiprocentní cihlou ?! takže pizza z části spálená, 5 cm okraje, dalších 5 cm bez ničeho a salát spatlanej z eidamu --- takže 300,- jsem KSAKRU DALA ZA CO ??!! za takovej blaf ?! jste zloději, lemplové a fušeři !!!!! na kamenec si vás už nikdo neobjedná, o to se postarám.

Andrei
Pizza studena,spalena a jako vzdy rozvoz trval skoro 2hodiny,..vlastne uz mi to prijde jako standart..Co vic cekat od nich ??