Pizza Rozvoz Slaný
Vybrat město
Pizza na rozvoz, rozvoz jídel


Pizzerie Na Hradbách Slaný

Slaný > Pizzerie Na Hradbách
Pizzerie Na Hradbách
Soukenická 187, Slaný
Pizza od:   99 Kč (ø 32 cm)
Rozvoz jídla
Po-Ne 10:00-22:30
Telefonní číslo
737 900 574
Pizzerie Na Hradbách ve Slaném pro vás připravuje to nejlepší z italské kuchyně a k tomu také neodmyslitelně patří pravá italská pizza. Pizzerie svoji výbornou pizzu rozváží ve Slaném zdarma, tak neváhejte a vyberte si jednu z jídelního lístku a objednávejte online. Pizza je opravdu výborná.

Podmínky rozvozu jídel a pizzy

Rozvoz pizzy Slaný ZDARMA
Doručení do 45 - 75 min
Min. objednávka - 100 Kč

Platit lze: hotově, kartou nebo stravenkami.

Restaurace na mapěPizzerie Na Hradbách - tipy, hodnocení, recenze restaurace

Lida
Oslava, zklamání. Chodime poměrně často, ale dnes hamburgr nedopečen, z jedne strany spálwn, jidlo vráceno. Po kontrole účtu byl započítán. Dlouho nás neuvidí, zklamání...

Zklamán
Zklamání. Dnes (16.9.) 11:10 jsem udělal objednávku a 12:30 na 1. urgenci jsem byl ujištěn, že už vyjíždějí. Když jsem volal 13:30, tak jsem byl ujištěn, že už vyjíždějí (přitom na moji námitku, že jsem pizzu chtěl k obědu mi bylo řečeno, že 11:10 si pizzu objednalo 20 lidí) - tak jsem po 2 hod. a 20 min. od objednání - objednávku zrušil! Přitom v nabídce garantují dodání do 45 až 75 minut! Tady už si pizzu neobjednám!

Alex
Super! Objednali jsme si včera poprvé - polévku, dvoje různé těstoviny, dvě různá masa a 2 různé palačinky. Jedno lepší než druhé. Vynikající! Budeme objednávat i nadále. Hájková.

Milan Offner
Ahoj mám u vás objednáno přes dáme jídlo. Moje číslo je ale 735 863 998

Tusťoch
Jídlo jakákoliv se pohybují na horní hranici průměru,negativně mnohokráte ověřená je dlouhá lhůta při rozvozu a to i do vzdálenosti do dvou km.

Lucie A.
Tasty pizza and fast delivery, perfect service !! :-) Thanks