Pizza Rozvoz Praha
Vybrat město
Pizza na rozvoz, rozvoz jídel


Pizzerie Positano Praha

Praha > Pizzerie Positano
Pizzerie Positano
Peluškova 1536, Praha 9 - Kyje
Pizza od:   89 Kč (ø 32 cm)
Rozvoz jídla
Po-Ne 11:00-21:45
Telefonní číslo
281 940 403
Pizzerie a italská restaurace Positano nabízí k rozvozu vše od předkrmů, těstovin, pravého risotta až po největší chloubu a to delikátní pizzu. Pizzu dělají ve velikosti 32 cm v průměru a na výběr je spousta pizz s vyladěnou chutí. Pizzerie Positano nejsou žádní začátečníci a vědí jak udělat opravdu kvalitní pizzu. Pizzy jsou dělané v kamenné peci na dřevo. Rozvoz pizzy je zdarma.

Podmínky rozvozu jídel a pizzy

Rozvoz pizzy Praha 9 ZDARMA
Černý Most, Hloubětín, Hostavice, Hutě, Jahodnice, Kbely, Kyje, Rajská Zahrada, Satalice, Vysočany, Hloubětín, Dolní počernice, Horní počernice, Hrdlořezy, Štěrboholy, Běchovice, Čakovice, Jenštějn, Letňany, Libeň - Palmovka, Prosek, Přezletice, Radonice, Strížkov, Vinoř
Doručení do 45 - 75 minut
Minimální objednávka 300 Kč

Rozvoz pizzy Cakovice - 30 Kč (od objednávky za 500 Kč zdarma)
Doručení do 60 - 75 minut
Minimální objednávka 300 Kč

Platit lze: hotově, kartou nebo stravenkami.

Restaurace na mapěPizzerie Positano - tipy, hodnocení, recenze restaurace

Pavel D.
Prostředí navozuje dojem lepší restaurace (včetně cenové hladiny), ale neodpovídá úrovni služeb. Dlouhá doba čekání na jídlo. Provedení jídla neodpovídá nastaveným cenám. Dejte si tu jedině pizzu.

Štěpán V.
Výborná pizza, dobrý servis. Polévky také dobré. Vše ostatní příšerné, mix grill údajně 350g byl katastrofální, sotva 200g naklepaný nízký roštěnec propečený na smrt, těstoviny hrůza!

Anastasiya S.
Вкусная пицца! Приятное место.

Verunka M.
Poprvé v životě mi pod názvem carpaccio bylo servírované uvařené maso, na jídlo jsme čekali přes 40 minut a to byly obsazené tři stoly.

Martin K.
Tragicka obsluha a sunkova pizza s pizza narezem! Jako vysvetleni nam bylo receno ze je to tak levnejsi :(

Tereza M.
Nejlepší pizza v okolí

Martina
Doporucuji Penne pollo e funghi - moc jsem si pochutnala. Spaghetti carbonara taky velmi chutne. Pizza Bacon - vynikajici. Prijemne prostredi i hudebni kulisa, ceny potesi a jeste vas obslouzi Ital:)

Michal M.
Po delsi dobe dalsi navsteva a prijemne prekvapeni. Restaurace prosla rekonstrukci stejne jako jidelni listek a cenova politika. Jidlo dobre a posezeni prijemne, prijdeme zase.

Amál M.
dobra diavola👌🍕

Amál M.
predkrm chuti😄👌

Kateřina P.
Vyborne jidlo, prijemna obsluha

Tomáš P.
Dnes nás při vstupu pozdravil majitel a po jídle nám podal ruku a zeptal se, jestli bylo všechno v pořádku. Hrozně milé překvapení!

Přemek T.
wifi password = positano