Pizza Rozvoz Praha
Vybrat město
Pizza na rozvoz, rozvoz jídel


Pizza Grande Malešice Praha

Praha > Pizza Grande Malešice
Pizza Grande Malešice
Limizská 6, Praha 10 Malešice
Pizza od:   99 Kč (ø 33 cm)
Rozvoz jídla
Po-So 10:00-22:00
Ne 10:30-21:30
Telefonní číslo
733 181 134
Pizza Grande v Malešicích je jednou ze 3 pražských poboček s rozvozem pizzy zdarma. V nabídce je pizza ve 3 velikostech - 1/4. 33 cm a půl metru. Pizza je poctivá a plná kvalitních ingrediencí. Těsto je italské, tenké a křupavé a ze surovin na pizzu si můžete vybírat např. parmskou šunku, parmazán, hermelín s brusinkami a spoustu dalších. Celkem je na výběr z 30 druhů pizz.

Podmínky rozvozu jídel a pizzy

Rozvoz pizzy do 5 km od pizzerie je ZDARMA

Krabice na pizzu - 10 Kč

Restaurace na mapěPizza Grande Malešice - tipy, hodnocení, recenze restaurace

Jan H.
A huge pizza that tastes like any other.

Andy G.
Good service and prices.

Andy G.
Excellent pizza and beer.

Mix T.
Když se nedá dovolat tak se po půl hodině volání stejně dozví že nic domu nedostane...nestíhají!! Škoda :( nemuseli mě nechat půl holky čekat na telefonu...

Radek M.
Quatro Formaggi, 214 Kč / 50 cm. Český průměr. Sýry by také měly být jiné. Přidávání hermelínu je spíše takové počeštění italské Quatro formaggi. Nicméně chuť celkově nebyla špatná.

Radek M.
Tuňáková: tuňák, sýr, cibule. 214 Kč / 50 cm. Jedna ze slabších pizz z Pizza Grande. Tvar nějak ujel, málo tuňáka, celkově pizza měla takovou nijakou chuť a byla i připálená. Nepovedla se.

Radek M.
Capricciosa Šunka, sýr, žampiony, olivy. 214 Kč / 50 cmJedna z lepších pizz na české poměry. Když se kuchař trefí, tak se jí v zásadě nedá nic vytknout. Občas mírně připálené těsto. Vyšší cena.

Radek M.
Pizza Capricciosa

Radek M.
Picant Pikantní salám, sýr, feferony220 Kč / 50 cmLepší český průměr. Množství ingrediencí OK. Chuť v pořádku. Mínus za přidání feferonek se semínky z jadřince. Také cena je už dosti vysoká.