Pizza Rozvoz Praha
Vybrat město
Pizza na rozvoz, rozvoz jídel


Pizza Grande Malešice Praha

Praha > Pizza Grande Malešice
Pizza Grande Malešice
Limizská 6, Praha 10 Malešice
Pizza od:   99 Kč (ø 33 cm)
Rozvoz jídla
Po-So 10:00-22:00
Ne 10:30-21:30
Telefonní číslo
733 181 134
Pizza Grande v Malešicích je jednou ze 3 pražských poboček s rozvozem pizzy zdarma. V nabídce je pizza ve 3 velikostech - 1/4. 33 cm a půl metru. Pizza je poctivá a plná kvalitních ingrediencí. Těsto je italské, tenké a křupavé a ze surovin na pizzu si můžete vybírat např. parmskou šunku, parmazán, hermelín s brusinkami a spoustu dalších. Celkem je na výběr z 30 druhů pizz.

Podmínky rozvozu jídel a pizzy

Rozvoz pizzy do 5 km od pizzerie je ZDARMA

Krabice na pizzu - 10 Kč

Restaurace na mapěPizza Grande Malešice - tipy, hodnocení, recenze restaurace

Mix T.
Když se nedá dovolat tak se po půl hodině volání stejně dozví že nic domu nedostane...nestíhají!! Škoda :( nemuseli mě nechat půl holky čekat na telefonu...

Michaela .
Tuňáková i špenátová pizza výborné.

Radek M.
Quatro Formaggi, 214 Kč / 50 cm. Český průměr. Sýry by také měly být jiné. Přidávání hermelínu je spíše takové počeštění italské Quatro formaggi. Nicméně chuť celkově nebyla špatná.

Radek M.
Tuňáková: tuňák, sýr, cibule. 214 Kč / 50 cm. Jedna ze slabších pizz z Pizza Grande. Tvar nějak ujel, málo tuňáka, celkově pizza měla takovou nijakou chuť a byla i připálená. Nepovedla se.

Radek M.
Capricciosa Šunka, sýr, žampiony, olivy. 214 Kč / 50 cmJedna z lepších pizz na české poměry. Když se kuchař trefí, tak se jí v zásadě nedá nic vytknout. Občas mírně připálené těsto. Vyšší cena.

Radek M.
Pizza Capricciosa

Radek M.
Picant Pikantní salám, sýr, feferony220 Kč / 50 cmLepší český průměr. Množství ingrediencí OK. Chuť v pořádku. Mínus za přidání feferonek se semínky z jadřince. Také cena je už dosti vysoká.