Pizza Rozvoz Praha
Vybrat město
Pizza na rozvoz, rozvoz jídel


Pizza do Krabice Holešovice - zavřeno Praha

Praha > Pizza do Krabice Holešovice - zavřeno
Pizza do Krabice Holešovice - zavřeno
Jankovcova 14b, Praha 7 - Holešovice
Pizza od:   Zavřeno
Rozvoz jídla
Zavřeno
Telefonní číslo
Zavřeno
Pizza do Krabice Holešovice bohužel ukončila provoz.

Podmínky rozvozu jídel a pizzy

Původní text: Pizza Do Krabice válí jak nízkými cenami tak i krátkou dobou rozvozu pizzy. Dejte si pravou pizzu prosciutto di parma, quattro formaggi nebo třeba pollo e gorgonzola. Pizzu si objednejte online na pizza rozvozu. Vysoká kvalita pizzy a kvalitní výběr ingrediencí je zaručen. Pizza do Krabice v Holešovicích je jednou z 5 úspěšných poboček v Praze.

Restaurace na mapěPizza do Krabice Holešovice - zavřeno - tipy, hodnocení, recenze restaurace

paja
Ja sem v te pizze pracoval a kdyz dnes ctu ty recenze sou to same lzi nikdy si nikdo nestezoval a rozvoz sme delali do 30 min max osobne sem za to zodpovidal lidi si silene vymisli

Nikdy
Už nikdy víc! Ne jen, že byl pán nepříjemný (vyštěkl hned po položení první otázky), ale pizzy jsme se ani nedočkali! Po 70 minutách čekání jsme volali znovu. Bylo nám sděleno, že mají moc lidí, že to trvá. Tak těžké to říct hned, ať s tím človek počítá. Pochopitelně jsm to chtěli zrušit. Na to jsme dostali odpověď, že nám to říkali, což byla lež. A pak, že kolega přijel? To by mě zajímalo kam, na naši adresu ne. A pak smska, ať neobjednáváme víc? To byl vrchol, kvůli svojí blbosti tohle napsat! Zásadně nedoporučuji!!!!