Pizza Rozvoz Praha
Vybrat město
Pizza na rozvoz, rozvoz jídel


Pizza do Krabice Holešovice Praha

Praha > Pizza do Krabice Holešovice
Pizza do Krabice Holešovice
Jankovcova 14b, Praha 7 - Holešovice
Pizza od:   94 Kč (o 33 cm)
Rozvoz jídla
Po-Ne 10:00-22:00
Telefonní číslo
605 998 998
Pizza Do Krabice válí jak nízkými cenami tak i krátkou dobou rozvozu pizzy. Dejte si pravou pizzu prosciutto di parma, quattro formaggi nebo třeba pollo e gorgonzola. Pizzu si objednejte online na pizza rozvozu. Vysoká kvalita pizzy a kvalitní výběr ingrediencí je zaručen. Pizza do Krabice v Holešovicích je jednou z 5 úspěšných poboček v Praze.

Podmínky rozvozu jídel a pizzy

Holešovice - rozvoz pizzy ZDARMA
Od 2 do 5 km - při objednávce 4 a víc pizz rozvoz ZDARMA, jinak 30 Kč.

Restaurace na mapěPizza do Krabice Holešovice - tipy, hodnocení, recenze restaurace

Nikdy
Už nikdy víc! Ne jen, že byl pán nepříjemný (vyštěkl hned po položení první otázky), ale pizzy jsme se ani nedočkali! Po 70 minutách čekání jsme volali znovu. Bylo nám sděleno, že mají moc lidí, že to trvá. Tak těžké to říct hned, ať s tím človek počítá. Pochopitelně jsm to chtěli zrušit. Na to jsme dostali odpověď, že nám to říkali, což byla lež. A pak, že kolega přijel? To by mě zajímalo kam, na naši adresu ne. A pak smska, ať neobjednáváme víc? To byl vrchol, kvůli svojí blbosti tohle napsat! Zásadně nedoporučuji!!!!

Grafton C.
Cheap, And decent pizza.

Vova N.
Not a big but quite ok pizza.

Ondřej H.
Velice nepříjemný a neochotný personál, alespoň tak dopadla moje první návštěva podniku. / Very unfriendly and rude personnel, that was at least the impression I got during my first visit.

Svetlana P.
Vypadá dobře, ale moooc slaná. První a poslední krát jsem tam obejdnavala.

Michal V.
Nejhorší pizza, co jsem kdy jedl. Používají ty nejlevnější suroviny ("šunku", ananas...) a rajčatová omáčka chutná jako kečup s vodou.

Martin M.
Ale tak da sa

Petra Z.
Na to, ze to je bufac, maji to povedene. Testoviny i pizza jsou fajn. Zatim bez problemu.

Honza K.
Vyborna pizza!

Michal T.
Nezkousejte to. Jsou hrozne nespolehlivi, co se rozvozu tyce. Nedvihaji telefony, trva jim to a omluva zadna. Doporucuji podivat se na jejich facebook stranku. Jen nastvani zakaznici.