Pizza Rozvoz Praha
Vybrat město
Pizza na rozvoz, rozvoz jídel


Pizza Coloseum Chodov Praha

Praha > Pizza Coloseum Chodov
Pizza Coloseum Chodov
Hráského 25, Praha 4 - Chodov
Pizza od:   139 Kč
Rozvoz jídla
Po-Ne 11:00-21:00
Telefonní číslo
255 717 377
Pizza Coloseum je síť prestižních pražských italských pizzerií. Objednejte si pizzu a poznejte kouzlo pravé italské pizzy z pizzerie Coloseum. Díky rozvozu jídla si můžete veškerá jídla vychutnat i doma.

Podmínky rozvozu jídel a pizzy

Cena rozvozu pizzy - 69 Kč

Restaurace na mapěPizza Coloseum Chodov - tipy, hodnocení, recenze restaurace

Smrtholka
Vecne prazdno, predrazene nic,kamaradce prepalili gnocchi a jeste se s ni dohadovali. Recky salat- okurka,paprika,zelene (!) olivy, tri kousky rajcete a dva listky bazalky za 180 kc. wtf! Krachněte.

Tomas H.
Nothing good here, I gave them 2 chances. They failed so hard. Waiting for lunch menu 50mins, pizza was totally cold. They refused to give us client discount. Just dont go there.

Jan M.
Pizzy tu mají dobré a velké, asi jako všude v jiném Colloseu, nicméně obsluha občas nestíhá, hlavně má někdy problém si vás všimnout, když chcete platit. Lokace nic moc, na oběd fajn

Daniel S.
Not so friendly staff, long waiting for food although we were almost alone in a restaurant.

Filip
Příjemné prostředí.Dětské jídlo přesolené, že by to ani dospělý nežral. Pizza quatro stagioni: 2 kolečka šunky, 2 levného salámu z lidlu, 3 vysušené kousky artičoku. Čekání na jídlo 45 minut.Nikdy víc

Dila A.
I am still amazed how this business can survive with this horrible service quality!

Dila A.
I sent the wrong pizza back, Then they added that pizza to the bill! They are trying to fool their customers, and when you ask they dont even say a simple sincere "sorry".

Dila A.
the worst service i have ever seen, dont waste your time, money and effort! They forgot soups, brought wrong pizza, when i asked for my pizza they just added chopped fresh leek on it, without cooking!

Ondrej
Spatne, spatne, spatne. Menicko za 185kc, deklarovana 200g hmotnost masa a dostal jsem platek prorostlej slachama. Pritom za stejnou cenu dostanu jinde plnohodnotny jidlo i vecer.

Yulia Y.
Ужасный ресторан. Самый худший в сети "Coloseum". Готовят не очень, долго несут, обслуживание плохое. К сожалению нет альтернатив рядом с офисами, поэтому вряд ли что-то поменяется в лучшую сторону.

Ondřej K.
Pizza v pohodě, na pivo bída, ale pro co bych zabíjel, to je místní čokoládové mascarpone, to nesmíte rozhodně minout..! ;)

Lucie K.
Pizza Napoletana was great!

Lucie K.
Za mne palec nahoru, mila a velmi pozorna obsluha, prijemne prostredi, jidlo fajn, odpovidajici tomuto retezci pizzerii.

Jana B.
Normal coloseum quality, don't have high expectations, for lunch is it good option though.

Martin J.
Denni menu je vyborne. Muzu jen doporucit. :-)

Petr T.
One of the businesses, where for reasonable money is offered higher class and still the restaurant is not positioning itself above customers. Worth to visit even for night drinks.

William T. R.
Wi-Fi pass: coloseum1