Pizza Rozvoz Praha
Vybrat město
Pizza na rozvoz, rozvoz jídel


Pizzerie Cihelna La Familia Praha

Praha > Pizzerie Cihelna La Familia
Pizzerie Cihelna La Familia
Křižíkova 26, Praha 8 - Karlín
Pizza od:   119 Kč (ø 32 cm)
Rozvoz jídla
Po-Ne 11:00-22:30
Telefonní číslo
774 456 068
V italské restauraci a pizzerii Cihelna La Familia nabízíme také pořádání oslav, rautů svateb a gateringů. Vstup do restaurace je bezbariérový, máme oddělené kuřácké i nekuřácké prostory, pejsci jsou vítání.

Podmínky rozvozu jídel a pizzy

Rozvoz po Praze do 2km od restaurace je zdarma.
Rozvážka nad 2km je při minimální objednávce 300Kč.

Restaurace na mapěPizzerie Cihelna La Familia - tipy, hodnocení, recenze restaurace

zemis
Na napoje ( 3 x rezane pivo, 1 x cola a latte)jsme cekali trochu dele. Couvert v podobe bagetky s bylinkovym maslem v teto restauraci asi neznaji = nedostali jsme. Navic nam nebabidli ani pribor (coz by u pizzy tolik nevadilo)a dokonce ani ubrousky,smula....po dopiti napoju se nas nikdo z obsluhy nezeptal,zda si dame jeste neco k piti....tudiz bez zaslouzene bez dizka......i presto,ze bydlim nedaleko teto restaurace,tak uz me tu nikdy neuvidi..radeji si zajdu s pritelkyni do orotejsi restaurace Charleston,kde jsme vzdy spokojeni :-)

zemis
Na napoje ( 3 x rezane pivo, 1 x cola a latte)jsme cekali trochu dele. Couvert v podobe bagetky s bylinkovym maslem v teto restauraci asi neznaji = nedostali jsme. Navic nam nebabidli ani pribor (coz by u pizzy tolik nevadilo)a dokonce ani ubrousky,smula....po dopiti napoju se nas nikdo z obsluhy nezeptal,zda si dame jeste neco k piti....tudiz bez zaslouzene bez dizka......i presto,ze bydlim nedaleko teto restaurace