Pizza Rozvoz Praha
Vybrat město
Pizza na rozvoz, rozvoz jídel


Pepíkova pizza Jižní město Praha

Praha > Pepíkova pizza Jižní město
Pepíkova pizza Jižní město
Hrusická 3A, Praha 4 - Jižní město
Pizza od:   109 Kč (ø 32 cm)
Rozvoz jídla
Po-Čt 10:45-22:30
Pá-So 10:45-23:30
Ne 10:45-22:30
Telefonní číslo
777 064 063
Pizza z Pepíkovi pizzy je prostě báječná. Vsaďte na klasiku a vyzkoušejte pizzu trochu jinak. Pizza je nadýchaná, poctivá a až nebezpečně výborná. Vychutnejte si netradiční pizzy typu Balkánská, Kulaťák, Ďáblova pomsta nebo Pepíkův speciál. Rozvoz pizzy je v Praze zdarma. Kromě pizzy si můžete objednat i čínské jídlo.

Podmínky rozvozu jídel a pizzy

Rozvoz pizzy ZDARMA do oblastí:
Chodov, Opatov, Záběhlice, Spořilov, Zahradní město, Horní Kunratice a Háje

Restaurace na mapěPepíkova pizza Jižní město - tipy, hodnocení, recenze restaurace

M.Šůlová
poprvé objednány nudle a ještě velká porce. Je to hrozné, a to vůbec nejsem vybíravá, něčím to zapáchá, směs všeho ne příliš čerstvého, spíš špagety než nudle..jde to do koše..

Pavel Jahn
Dobrý den, pizzu nesnáším, píšu proto, že přes odmítání reklam jste nám ji vhodili do schránek. I to je důvod odmítat vaše služby. Navíc, kolik pravopisných chyb v letáku máte, se tak často nevidí. S tím si spojuji kvalitu vašich znalostí, práce i služeb. Působí to na mne jako byste měli krédo \"nevadí, že moc neumíme, hlavně že to sype\". Tak prosím už neotravujte s letáky !!!

Nachtman
Moje objednávka byla pečené koleno. Doporučuji je to super bašta dovoz na čas a hlavně vstřícná a hlavně krásná větáDobrou chuť.

Nachtman
Moje objednávka byla pečené koleno. Doporučuji je to super bašta dovoz na čas a hlavně vstřícná a hlavně krásná větáDobrou chuť.