Pizza Rozvoz Plzeň
Vybrat město
Pizza na rozvoz, rozvoz jídel


Pizza Doma Plzeň

Plzeň > Pizza Doma
Pizza Doma
Černická 10, Plzeň
Pizza od:   131 Kč (34 cm)
Rozvoz jídla
Po-St 10:00-24:00
Čt-So 10:00-01:30
Ne 10:00-24:00
Telefonní číslo
377 224 295
777 266 887
Pizza Doma je nejznámější a nejlepší rozvoz pizzy v Plzni. Pizza Doma dělá pizzu v normální, giga a metrové velikosti. Pizzerie se proslavila svoji metrovou pizzou (pizza metrovka), kterou si můžete nakombinovat z více druhů. Nic neohromí jako největší pizza v Česku!

Podmínky rozvozu jídel a pizzy

Rozvoz v Plzni a Rokycanech ZDARMA

Restaurace na mapěPizza Doma - tipy, hodnocení, recenze restaurace

karolina
Dobrý den, včera jsem si objednala lasagne z Černické pobočky. Musím říct, že horší jsem v životě nejedla. To, že místo hovězího masa bylo kuřecí, bych ještě zvládla, i to, že místo parmazánu byl obyčejný eidam. Ale to že ve vevnitř nebyla vůbec boloňská omáčka, ale nastrouhaná mrkev? To je nějaký nový recept, který ještě neznám?

davit
Salamovou lobezka 19

davit
Salamovou lobezka 19

Petr
hodně upadly a po zavedení "pizzachefie" mají co dělat aby se vrátily v kvalitě z5, zpětná vazba nefunguje psal jsem jim(poslední obědnávka byl úžas" ani se nenamáhaly s odpovědí u nich už nic!!

Lukáš
Dříve jsme byli spokojeni, ale nyní vůbec! Objednané těstoviny nic moc. V hříbkové omáčce byly červivé kousky hub. Téměř bez zeleniny a bez masa. Kvalita jídla šla dost dolů! Po posledním zážitku rozhodně NEDOPORUČUJI!

Simona
Dobrý večer přála bych si pizzu 4druhu sýrů a dvě piva gambrinus

Anna Simonova
STRASNE SUPER PIZZA

Monika
Velké zklamání... Salát zvadli... hořký... černý ... samí kruton....váha špatná...Tagliatelle bez slaniny jak by je někdo už pozřel!!! Při objednávce 3167kc pizza chyběla.... Nedodržení času .....Při volání reklamace strašné jednání!!!

Zdeňka
Byli jsme moc spokojený, obsluha i jídlo super... Doporučuji. Opravdu velká spokojenost