Pizza Rozvoz Ostrava
Vybrat město
Pizza na rozvoz, rozvoz jídel


Pizza Ferda Ostrava

Ostrava > Pizza Ferda
Pizza Ferda
Nádražní 195, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Pizza od:   
Rozvoz jídla
Ukončen provoz
Telefonní číslo
Pizzerie Ferda v Ostravě bohužel ukončila svůj provoz.

Podmínky rozvozu jídel a pizzy

Původní text: Pizza Ferda je oblíbená ostravská pizzerie na ulici Nádražní 195 - Moravská Ostrava. Pizza Ferda má v nabídce kromě pizz ve velikosti 32 a 45 cm také pastu (těstoviny) a čerstvé saláty. K výborným pizzám nabízí také garanci kvality a věrnostní program, která se jistě vyplatí zákazníků, které objednávají rozvoz pizzy často.

Restaurace na mapěPizza Ferda - tipy, hodnocení, recenze restaurace

radek
supr

Mirek
Těsto bylo velmi suché a během chvilky dost tvrdé. Co se týče ingredience, těch tam taky nebylo nic moc, spíše nic, než moc. Jedli jsme spíše takové suché, tvrdé těsto, o čekací době ani nemluvím .Znovu zvolím jinou pizzerii.“

Jan
Supr pizzy a rychlý dovoz, doporučuju pravou Prosciutto Crudo pizzu

asterisk
lasagne bolognese, byly ošizeny o boloňskou omáčku, místo dobrého obědu plavaly těstoviny v mastnotě a byly bez příchuti za předimenzovanou cenu 135 kč. Po reklamačním telefonickém rozhovoru se zaměstanec ani neomluvil a jako výmluvu si připravil, že se tento pokrm dělá jiným způsobem. Na internetových stránkách je jasně napsané \"lasagne bolognese - Zapečené lasagne s boloňskou směsí a eidamem\", což rovněž dokládá obrázek u textu!!! Je nutné podoktnout, že se toto nestalo pouze u jednoho objednaného jídla ale u pěti!!! Navíc předminule jsem si objednal pizzu Quattro Formagi (Tomatový základ, uzený sýr, niva, hermelín, eidam) nicméně obsahovala pouze tomatový základ a eidam Se službama nejsem spokojený a nedoporučuji.

Jakub
Skvělá pizza, určitě vyzkoušejte :)

Jan D.
Objednávejte na http://www.pizzaferda.cz/ nebo 723 543 543 ;-)