Pizza Rozvoz Most
Vybrat město
Pizza na rozvoz, rozvoz jídel


123 Pizza Most Most

Most > 123 Pizza Most
123 Pizza Most
Růžová 4, Most
Pizza od:   109 Kč (o 30 cm)
Rozvoz jídla
NONSTOP
Telefonní číslo
725 123 123
702 123 123
Pizza 123 v Mostě rozváží zdarma nejenom svoji oblíbenou pizzu, ale i velké hamburgery, gyros, panini nebo dietní jídla. 123 Pizza rozváží pizzu v Mostě nonstop! Udělejte objednávku online a získejte bonusy na další objednávky. Podívejte se také na rodinné menu pro 4 člennou rodinu.

Podmínky rozvozu jídel a pizzy

Rozvoz pizzy Most ZDARMA
Doručení do 30 - 75 minut
Minimální objednávka 100 Kč

Rozvoz pizzy ZDARMA také do měst a obcí:
Lišnice

Rozvoz pizzy do měst a obcí za poplatek 50 Kč
Bílina a Litvínov

Platit lze: hotově, kartou nebo stravenkami.

Restaurace na mapě123 Pizza Most - tipy, hodnocení, recenze restaurace

Lukáš Jánský
Nejhorší jídlo co jsme si kdy objednali!!!! tohle není pizzerie ale bordel, 199kc za oschlé maso a gumové hranolky?? si děláte srandu ne??všechno studený!!! místo bylinkového dipu nám dali posranou koprovou sracku porce jak pro děti!!!! z tohodle pajzlu už nikdy nic neobjedname!! kontrolu na vás za to že okradate lidí o peníze za takový sracky!!!NIKOMU NEDOPORUČUJEME!!!!! NEJHORSI PAJZL V MOSTE!!!!!!!!!

Martino
Nejhorší co šlo objednali jsme si a nic nepřišlo navíc lze i operátorka pizza příšerná obsluha a rozvoz hrozny nedoporučuji v žádným případě

Petra
Objednane jidli nedorazilo ani po dvou hodinach cekani,udajne nedorazila platba,takze se proste idioti rozhodli se radeji na to vykaslat a zakaznika neinformali i po te,co jsme tam 2x volali...strasna sluzba...

Barča K.
Objednáváme si s přítelem už čtyři roky z ruznych pizzerii a za posledních pár měsíců objednáváme jen u 123 a jsme spokojení a už bychom neměnili ! super ! skvělý pizzy, super přístup a skvělá domluva i rychlé dodání !! :))))

Vlaďka
Jsem z Jirkova a tak si objednávám pizzu převážně v Chomutově. Ani jednou se mi nestalo, že by byla objednávka špatně nebo dlouhá čekací doba. Nyní musím trávit svůj čas v Mostě. Pizzu 123 objednávám obden a jsem zase spokojena. Několikrát jsem objednala i jinde, ale 123 je nesrovnatelně lepší. Zůstanu této restauraci věrná a doporučuji svým kamarádům a známým. Pizzerii 123 fandím.

Terka
Maji to tam dobre hlavne pizzu a ze neplati zaměstnanců je asi nějaký důvod ne? Vim je to ostuda ale asi na to nemaji tak se to opozdi a jidlo vozi tak jak je tady napsane zatim jsem s jejich posnikem nemela zadny problém.

Michal
strašná doba čekání, neplatí zaměstnancům mzdu tak jak mají, slibují smlouvu kterou stejně nedostanete, plivou do jídla!! fakt odporné !!

Lenka
Párkrát se jim objednávka nepovedla. Ale pizzu mají výbornou.

jájina
v této restauraci neplatí zaměstnancům mzdy, divím se, že tam ještě někdo pracuje

Lenka
Po 2 hodinach cekani volali teprve co jsme si vlastne objednali strasna ostuda jeste se nam to u jinych dodavatelu nestalo meli by se nad sebou zamyslet strasna ostuda jeste ze mi nerekli at jsi uvarim sama

jana
hamburger- ostuda...absolutně neodpovídá ceně- sezamová semínka na bulce, byla přinejmenším pozlacená.