Pizza Rozvoz Brno
Vybrat město
Pizza na rozvoz, rozvoz jídel


Fortys Pizza Hybešova Brno

Brno > Fortys Pizza Hybešova
Fortys Pizza Hybešova
Hybešova 59, Brno - centrum
Pizza od:   119 Kč
Rozvoz jídla
Po-St 10:00-23:00
Čt-So 10:00-24:00
Ne 10:00-23:00
Telefonní číslo
539 011 030
773 367 700
Nejrychlejší rozvoz pizzy v centru Brna je Fortys Pizza na Hybešově. V Brně rozváží extra rychle a to většinou do 40 minut od objednávky. Fortys je úspěšná síť pizzerií se spoustou kladných ohlasů na kvalitu. Vychutnejte si ty nejlepší pizzy, které jsou v Brně k dostání. Fortys Pizza se přejmenovala na Tele Pizza.

Podmínky rozvozu jídel a pizzy

Rozvoz pizzy Brno Královo Pole a okolí ZDARMA
Minimální objednávka pro rozvoz - 149 Kč
EXTRA rychlý rozvoz většinou do 40 min

Restaurace na mapěFortys Pizza Hybešova - tipy, hodnocení, recenze restaurace

Michal
Dříve jsem Fortys preferoval, ale poté, co jsem při posledních dvou objednávkách (Margherita Gourmet+šunka(169Kč) a Diavola (189Kč)) obdržel pizzu v homeopatickém provedení, rozumějte místy prakticky bez omáčky, mozzarelou maximálně šetřeno a o množství Pepperoni salámu ani nemluvě (na některé narýhované dílky pizzy nevyšlo v součtu ani jedno kolečko salámu), jsem na Fortys zanevřel.

Patrik Lenfeld
Přijde Vám normální, že když si u Vás stálý zákazník objednává pizzu a chce i Panini, a Vy je nemáte a neinformujete ho o tom? Poté klasická výmluva "psali jsme Vám email" už nic nezachrání. V dnešní době, kdy mají všichni volání zadarmo je zatěžko jej asi zvednout a omluvit se. Škoda... Kdyby to bylo poprvé, ale už se to stalo 3x... Jak se říká, 3x a dost, tak dnes už dost... Nedoporučuji né z důvodu kvality jídla, ale se službama, spojenýma s tím...

jitka
pochvala panu chrasteckemu,dovezl pizzu v cas,horkou,slusne vystupovani,takovych ridicu mate met vic:-)

Michaela
Dnes jsem si objednala pizzu. Na jejich stránkách, píší, že když pizzu nepřivezou do 40 min. je zdarma. Přivezli ji za hodinu a půl a samozřejmě jsem ji zaplatit musela. Pizza byla uplně studená, spálené okraje, takže pizza byla dost nahořklá. Navíc jak byla odleželá, špatně se žvýkala. Musím říct, že jsem si nepochutnala a pizzu fortys už nevyhledám.

Ondřej
Kupuju si zde pizzu pravidelně nejenom protože to mám za barákem a je taky moc dobrá, objednám dopředu a pak se pro ni rovnou jen stavím

zakazník
Pravidelně se stává, že s objednávkou není něco v pořádku. Jdete si osobně vyzvednout pizzu, na jejich stránkách stojí, že pokud nebude připravena do 20 min, dostanete informační sms o zpoždění. Ok jdete si po 20 minutách pro pizzu a ono ejhle tady se nestíhá a dalších 20 min čekáte na svou pizzu, která je tam celou dobu před vámi nachystaná, jen ji dát do pece. Ale přednostně se přeci vyřizují rozvozy, kde garantují pizzu do 40 min jinak je zdarma, tudíž vy se díváte jak tam ládují do pece pizzy na rozvoz a ta vaše tam stále čeká na svou šanci se trochu prohřát. Obsluha vás neustále uklidňuje klamnými časovými údaji jako "za 4 minutky to bude", ale když se díváte na tu syrovou pizzu před vámi, tak je vám jasné, že ještě 15 min se z tama nedostanete. Tohle by vás nikde většinou nezarazilo, ovšem ve fortys jsou podobné situace pravidelností, a tak jim podobné věci přestanete odpouštět. Stávalo se, že bylo potřeba objednat 40 kusů pizzy, dali jsme jim dostatečne dopředu vědět, no a co fortys na to? Objednávku jednoduše zaignoroval, že se jedná o fake, tudíž pizza na kterou čekalo nemalé množtví lidí prostě nedorazila. A když už teda objednávku přijali, tak z nějakého důvodu dorazilo o 15 kusů pizzi míň bez nějakého vysvětlovaní. isFoollowedByMe Vrchol je ovšem jednání obsluhy na pobořce Brno/Hybešova, kdy z vás dělají naprostého blbce v okamžiku, kdy jim sdělíte podmínky, které visí na jejich stránkách, a kterými se oni neřídí. Obsluha vás bude přesvědčovat o pravidlech, které nikde nenajdete, ale nejen to, ikdyž jí sdělíte, že jednáte dle podmínek na jejich stránkách, tak vás drze odbije nelogickou argumentací. A to ani nenarážím na fakt, že každý den, postaví před dveře "áčko" s poutačem pizza již od 59,-. Zaprvé, žádná jejich pizza se k této ceně neblíží a zadruhé, pokud si zvolíte jejich nejvýhodnější slevu z jejich "akcí", tak i po té cena za pizzu se na 59,- nikdy nedostane. Pokud chcete ošizenou malou pizzu za ne nijak výhodnou cenu s jistotou, že obsluha vás zaručeně dostane do varu, tak Fortys je jasná volba ;-)

antimia
Pití máte mít doma, no Ty jsi ujetá ... To si rovnou kup pizzu v kaufu a je klid.

mia
Pizza moooc krutá.

mia
Co řešíte? Pití máte mít doma